Computed Field (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Computed Code
hu: Számítási kód

en: The variables available to your code are:
hu: A kód számára elérhető változók:

en: . To set the value of the field, set
hu: . A mező értékének beállításához szükséges változó:

en: . Here's a simple example which sets the computed field's value to the value of the sum of the number fields field_a and field_b:
hu: . Itt egy egyszerű példa, amely beállítja a számított mező értékét a field_a és field_b mezők összegére:

en: Display Format
hu: Megjelenítési forma

en: Store using the database settings below
hu: Tárolás az alábbi adatbázis beállításokat használva

en: Database Storage Settings
hu: Adatbázisban tárolás beállításai

en: Data Type
hu: Adattípus

en: The SQL datatype to store this field in.
hu: A mező tárolásához használt SQL adattípus.

en: Data Length
hu: Adathossz

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Not NULL
hu: Nem NULL

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: To store this field in the database, please specify a data type.
hu: A mező adatbázisban történő tárolásához meg kell adni egy adattípust.

en: To store this field in the database, please specify the data length.
hu: A mező adatbázisban történő tárolásához meg kell adni az adat hosszát.

en: Computed
hu: Számított

en: Raw text
hu: Nyers szöveg

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Allows the user to define computed values in custom content types.
hu: Lehetővé teszi számított értékek megadását az egyedi tartalomtípusokban.

en: Create field data via PHP code.
hu: Érték létrehozása PHP kóddal.

en: Computed Value
hu: Számított érték

en: Raw, unfiltered text.
hu: Nyers, szűretlen szöveg.

en: Formatted and filtered text.
hu: Formázott és szűrt szöveg.

en: Alternately, this code can be supplied by your own custom function named @compute_func().
hu: Másik megoldásként, ezt a kódot szolgáltathatja egy saját függvény is, melynek neve: @compute_func().

en: This field is computed using @compute_func().
hu: A mező értékét a @compute_func() függvény adja.

en: This code should assign a string to the $display variable, which will be printed as the value of the field. The stored value of the field is in $node_field_item['value'].  Note: this code has no effect if you use the "Computed Value" formatter option. Alternately, this code can be supplied by your own custom function named @display_func().
hu: Ennek a kódnak kell hozzárendelnie egy karaktersorozatot a $display változóhóz, amely mint a változó értéke fog megjelenni. A mező tárolt értéke a $node_field_item['value'] változóban van. Megjegyzés: Ennek a kódnak nincs hatása, ha a „Számított érték” formázási lehetőség van megadva. Másik megoldásként, ezt a kódot szolgáltathatja egy saját függvény is, melynek neve: @display_func().

en: This field is computed using @display_func().
hu: A mező értékét a @display_func() függvény adja.
